Neden Biz?


Bireysel Eğitimler

 

Ve artık İngilizceniz size sadece avantaj sağlayacak

 

The Sandwich Method’ un yenilenen sistemi ile dünya dillerinin frekanslarına kulağınızı ayarlabilecek, öncelikle duyan, duyduğunu anlayan ve anladığını konuşabilen olacaksınız.

 

Kurs başlangıcında ücretsiz olarak yapacağınız İngilizce değerlendirme sınavı neticesine göre izleyecebileceğiniz program belirlenecektir.

 

The Sandwich Method ile derslerinizin gün ve saatlerini kendiniz saptayabilir zaman planlamanızı yapabilir ve  bir gün öncesinden iptal edebilir veya değiştirebilirsiniz.

 

The Sandwich Method’dan mezun olduğunuzda,

İngilizce okumayı, yazmayı, anlamayı ve konuşmayı öğrenmiş olacaksınız.

Ve artık İngilizceniz size sadece avantaj sağlayacak.

 

 

Kurumsal Eğitimler

 

En fazla 6 kişilik sınıflarda gerçekleştirilen bu eğimlerde,

 

ŞİRKETİNİZİN ZAMANI ÇALINMAYACAK

Elemanlarınız, İngilizce'yi kendi kendilerine çalışarak öğrenmek zorundalar. Şirketin çalışma saatlerinden çalmadan, evde, kendi programlarını özgürce uygulayabilecekler

 

BAŞARILARINI KONTROL EDEBİLECEKSİNİZ

Kursun iki önemli avantajı daha var: Birincisi, elemanınızın, derslerdeki başarısını, devam durumunu kolaylıkla denetleyebileceksiniz. Şirketinize, her ay düzenli olarak öğrenci-elemanın performansını gösteren bir rapor gönderilecek


SINAVLAR HER HAFTA ŞİRKETİNİZDE OLACAK

Ana dili İnglizce olan eğitmenler şirkete gelerek kursa katılan elemanlarınızın, yazılı ve sözlü sınavla başarılarını ölçüp index kartlarına işleyecekler. Böylece elemanlarınızın devam durumlarını istediğiniz anda derslere girerek kontrol edebileceksiniz.


Elemanınız, "The Sandwich Method"dan mezun olduğunda...

İngilizce okumayı, yazmayı, anlamayı ve konuşmayı öğrenmiş demektir

Kurumsal eğitimlerde şirketlerin ihtiyaçları doğrultusunda özel olarak hazırlanmış kurslarımız ve değişik eğitim programlamlarımız için bizimle irtibata geçiniz.