top of page

Toplantı ve Sunum Teknikleri

Uluslararası ortamlarda toplantıları profesyonelce yürütmek, ürünlerinizi etkili bir şekilde tanıtmak şirketinize büyük karlar sağlayacak etkenlerdir. Hedeflediğiniz kitleye bir kez daha ulaşmak için ikinci bir fırsatınız olmayabilir.

 

Toplantı ve Sunum programı uluslararası ortak iş dili olan İngilizce’yi toplantı ve sunumlarda en profesyonel ve en etkili biçimde kullanmayı öğretir. 

 

Tüm dil eğitim programlarımızda olduğu gibi Toplantı ve SunumTeknikleri programımızda da gerçek hayatta karşılastığınız konular işlenir.  Programın genelinde aşağıdaki konular ele alınır:

 

- toplantıların dili

- toplantılarda katılıma teşvik ettirmek

- toplantı protokolü

- gündem yaratma

- etkin toplantı yönetimi

- itirazların üstesinden gelme

- ikna etme

- etkili sunumlar yapma

- sunumlarda anahtar noktalar

- sahne korkusunu yenmek

- zor durumlarla başa çıkmak

 

 

Ders aktiviteleri toplantı ve sunum simulasyonlarını kapsamaktadır.  Katılımcılar işte kullandıkları yazı örnekleri ya da üstünde çalıştıkları proje örneklerini getirerek onlar üstünde de çalışabilirler.   

 

Toplanti ve Sunum Teknikleri programı orta üstü seviyeden ileri seviyeye kadar olan ve iş ortamında iletişim ve farklı kültürlerde etkili sunumlar yapmak ve toplantılara katılmak ve liderlik etmek isteyenlere kapsamlı bir içerik sunar.

 

 

bottom of page