Bireysel Eğitimler

The Sandwich Method

İngiliz, Amerikalı ve Türk spikerler tarafından kayıt edilen derslerin, özel kitaplardan takip edilmesi sisteminden oluşmaktadır. Metod doğru yazmaya olduğu kadar, doğru söylenişe de önem vererek, yaşayan günlük hayatta kullanılan İngilizce'yi farklı ülkelerdeki söylenişi ile birlikte öğretmektedir. Dersler, ev çalışmasından sonra Sandwich Method için özel olan eğitmenlerin öğrencilerle karşı karşıya sürdürdükleri diyaloglarla tamamlanır.

 

Ana dili İngilizce olan eğitmenler, öğrencilere düzgün telaffuz oluşturmaları konusunda yardım etmeleri yanı sıra, hazırlanan derslerle ilgili yazılı ve sözlü sınavlar düzenleyerek, kalıcı bilgiler edinmelerini sağlarlar.

 

The Sandwich Method, her biri 25 ders olmak üzere üç kurstan, yani toplam 75 dersten oluşmaktadır.

 

Her kurs, kendi içerisinde 5 gruba ayrılmıştır. 5 derslik her grup sonunda, öğrenci bir sonraki gruba geçebilmek için Check adı verilen bir kontrol sınavına tabi tutulur. Böylece öğrencinin kısa sürelerdeki gelişimi kontrol edilmektedir.

1-25 başlangıç seviyesi

1-25 başlangıç seviyesi

Bu kursun sonunda öğrenci, kendisine gerekli temel gramer kurallarını öğrenir, 1500'e yakın kelime bilgisine sahip olur ve böylece basit İngilizce konuşmaları yapmaya hazırdır

26-50 Orta Seviye

26-50 Orta Seviye

Öğrenci, İngilizce konuşma, anlama, okuma ve yazma konularında tam hakimiyet kazanır. Bu durum kendisine hiç bir zorlukla karşılaşmadan seyahat edebilme ve İngilizce bilgisini şart koşan iş yerlerinde çalışabilme fırsatı verecektir. Gerçekten de Avrupa'nın pek çok endüstri kuruluşu ve şirketi İngilizce gerektiren iş alanlarında The Sandwich Method'un 50 seviyesindeki İngilizce bilgisini aramaktadır.

51-75 Break Through / ileri seviye

51-75 Break Through / ileri seviye

Öğrenci her türlü yazışma ve konuşma kalıpları deyimleri ve önemli gramer noktaları konusunda gerekli tüm bilgilere sahiptir. Ancak günlük hayatta ingilizce kullanamıyor veya bu düzeyde olmasına rağmen kendisini rahat hissedemiyorsa Break Through adı altındaki bu programla kişi hem ingilizce bilgisini güncel tutar hem de ileri derecede ingilizce düzeyine ulaşır.

Open Your English Frequency

Open Your English Frequency

İngilizce bilgisine sahip kişilerin duyma ve buna bağlı İngilizce anlama zorluklarını ortadan kaldıran ve daha iyi bir telaffuza sahip olmalarını sağlamak.

Genel İngilizce

Genel İngilizce

Kurumlarda Birebir ve Kapalı grup genel ingilizce eğitimleri

Toplantı ve Sunum Teknikleri

Toplantı ve Sunum Teknikleri

Uluslararası ortamlarda toplantıları profesyonelce yürütmek, ürünlerinizi etkili bir şekilde tanıtmak şirketinize büyük karlar sağlayacak etkenlerdir. Hedeflediğiniz kitleye bir kez daha ulaşmak için ikinci bir fırsatınız olmayabilir. Toplantı ve Sunum programı uluslararası ortak iş dili olan İngilizce’yi toplantı ve sunumlarda en profesyonel ve en etkili biçimde kullanmayı öğretir. programımızda da gerçek hayatta ka

Turizm ve Otelcilik İngilizcesi

Turizm ve Otelcilik İngilizcesi

Otelleriniz bünyesinde çalışanları kendi konularında yetiştirmek üzere farklı ve birbirini tamamlayan programları bilgilerinize sunuyoruz.

İş Görüşmeleri ve Pazarlık İngilizce

İş Görüşmeleri ve Pazarlık İngilizce

Uluslararası iş dünyasında başarıya ulaşabilmek iş görüşmeleri ve pazarlıklarını başarıyla başlayıp başarıyla tamamlamakla mümkün olur. Bunu da bu konudaki İngilizce bilginiz belirler. İş Görüşmeleri ve Pazarlık İngilizcesi programıyla hedefimiz katılımcılarımıza İngilizce’yi profesyonel ortamda daha rahat kullandırmaktır. Tüm dil eğitim programlarımızda olduğu gibi İş Görüşmeleri ve Pazarlık İngilizcesi programımızda da gerçek hayatta karşılastığınız konular işlenir.

İnsan Kaynakları İngilizcesi

İnsan Kaynakları İngilizcesi

Son zamanlarda yurtdışına ciddi açılımlar yapan Türk şirketleri bünyelerinde çalışan yabancı sayısında da büyük artışlar kaydetmiştir. Aynı şekilde yurtdışında Türk şirketlerinde ve yabancı şirketlerde çalışan Türk personelin sayısı her geçen gün artmaktadır.

Turkish Language Education

Turkish Language Education

We are closely monitor the world developments in the language teaching area and the newest and most advanced methods are examined and adapted to the teaching of Turkish.