top of page

Turizm ve Otelcilik İngilizcesiTurizm ve otelcilik sektöründe iletişim dili olan İngilizce ihtiyacı, Türkiye'nin gelişen turizm sektörü ile her geçen gün artmaktadır. Turizm, Otelcilik ve Lokantacılık sektöründe çalışanların turistlerle İngilizce iletişim kurmaları için dünyanın değişik ülkelerinde başarı ile uygulanan programlarımızı Türkiye'ye uyarlıyarak sizlere sunuyoruz.

 

Otelcilik sektöründe Ön Büro (Front Office), Arka Büro (Back Office) ve Restoran, Bar ve Mutfakta çalışılmaktadır. Otellerimiz bünyesinde çalışanları kendi konularında yetiştirmek üzere farklı ve birbirini tamamlayan programlarımızın özetlerini bilgilerinize sunuyoruz. Ayrıca standart programlarımıza ilave olarak otellerinizin spesifik ihtiyaçlarını karşılamak üzere özel programlar da hazırlayabiliriz.

 

Ön ve Arka Büroda çalışan otel personeline yönelik "English for Hotel and Tourism" ve ayrıca Yiyecek ve İçecek (restoran ve bar) bölümünde çalışan personelin ihtiyaçlarına yönelik "English for Hotel and Catering Industry" olarak iki ayrı program düzenlemiş bulunmaktayız.

 

Başlangıç, orta ve ileri seviyelerde olan kurslarımız, hafta içi gündüz ve akşam, haftasonu sabah ve öğleden sonra olmak üzere katılımcılara esnek gün ve saat seçimi sunmaktadır.

 

İletişim Metodunda dersler konuşma ağırlıklıdn ve konu ile ilgili kelime hazinesini sürekli kullandıran yapıdadır. Merkezimizde bilgisayardaki İngilizce programlarımızdan katılımcılarımız ders dışı saatlerde ücretsiz yararlanabilirler.

Öğretmenlerimiz ana dili İngilizce olan Amerikalı, Kanadalı, İngiliz veya Avustralyalılardan oluşan, konusunda deneyimli, üniversite mezunu ve konuşma ağırlıklı özel İletişim Metodu ile eğitilmiş uzman kadrodan oluşmaktadır.

 

 

bottom of page